10 YouTube kanálov, ktoré odporúčam #BloggerChallenge


Categories :

Zo začiatku, keď bol u mňa internet ešte v plienkach a len som ho objavovala, som si myslela, že YouTube je čisto stránka pre hudbu. Tento pohľad som mala veľmi dlho. Zmenilo sa to až vtedy, keď som v maturitnom ročníku dostala môj prvý smartfón. Vtedy som zisťovala, že na YouTube nie je len hudba, ale že na nej tvoria ľudia rôzne iné videá a tak som si postupne nachádzala obľúbených tvorcov. Priznávam, nevyhla som sa ani takzvanému „canceru“. Ak ste sledovali, alebo sledujete YT, viete. Ale niekoľko tvorcov som si obľúbila.

Kovy

Na jeho videá som narazila úplnou náhodou. Bavili ma jeho vtipné paródie, známe songy s jeho vlastným textom… Páči sa mi, že prostredníctvom vtipného videa vie niečo odovzdať. Vtipnou, nenáročnou formou predáva aj vedomosti a tiež prehľad o aktuálnom dianí.

Simply Nailogical

Youtuberka žijúca v Kanade a tvoriaca content o nechtoch. Má dokonca vlastnú značku Holo Taco. A, jasné, absolútna kráľovná holografických manikúr. Jej videá ma baví sledovať, pretože sa mi jej práca fakt páči, zároveň ja si nikdy nič také pekné na nechtoch neviem vytvoriť. A je tiež vtipná. Mimochodom, je to zberateľka lakov na nechty. 🙂

Silent Traveler

Mám vždy rada dlhé cesty vlakom. Túžim ísť raz vlakom medzi krajinami. Tak ako to robí tento človek. Veľa o ňom nevieme, ale jeho videá spočívajú v tom, že cestuje spolu s kamerou, ukazuje krajinu, servis vo vlakoch a podobne. Niekedy, keď sa potrebujem upokojiť a uspať, púšťam si tieto videá a mám pocit, že v tom vlaku naozaj sedím.

https://www.youtube.com/watch?v=IBG01hNT8fA

Mrwhosetheboss

Tento youtuber robí videá o technológiách, najmä teda o smartfónoch. A ja to pomerne rada sledujem. Zaujíma ma to a tento človek má tie videá naozaj prepracované.

Monica Říhová

Česká youtuberka, na ktorú som narazila, keď som si hľadala rôzne videá z vysokoškolského prostredia. Všimla som si jej vlogy a dosť ma bavili. Ona, ako osoba mi je pomerne sympatická.

Safiya Nygaard

Žena, ktorá miluje čiernu, ale zároveň sa nebráni rôznym módnym výzvam. Jej štýl sa mi celkom páči.

lilsimsie

Občas veľmi rada hrávam The Sims 4. A táto slečna má super gameplaye, robí zaujímavé výzvy a v neposlednom rade ma veľmi baví sledovať jej stavby v The Sims.

Laura Clery

K tejto žene som sa dostala vďaka Facebooku, keď jedna z mojich spolužiačok od nej zdieľala vtipné video. Tie videá som si strašne obľúbila a rada sledujem aj jej iné videá a také vlogy.

Suzanne A. White

Česká youtuberka, tvoriaca videá o knihách. Jej videá sa príjemne pozerajú a už som tam párkrát našla zaujímavé tipy na knihy.

https://www.youtube.com/watch?v=mefYjifU_Yo

This Trippy Hippie

Nakoniec tu mám jednu slečnu, ktorá točí videá aj na TikTok, snaží sa šíriť povedomie o Tourettovom syndróme. Najnovšie napísala a vydala knihu.

Odporúčam si videá pozrieť. Ospravedlňujem sa, že u niektorých sú len odkazy, z nejakého dôvodu mi to nechcel WordPress vložiť.


Články na podobnú tému napísali aj Kája a Mark Reed. Určite ich poteší, keď ich navštívite.

2 thoughts on “10 YouTube kanálov, ktoré odporúčam #BloggerChallenge”

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *