3 najobľúbenejšie filmy #BloggerChallenge


Categories :

Už som písala o tom, že nie som extra fanúšička filmov a seriálov aj keď ich samozrejme občas pozerám. To ale neznamená, že nemám obľúbený film. Je však pomerne ťažké vybrať jeden, tak som sa rozhodla, že vám ukážem tri moje obľúbené filmy.

Forrest Gump

Tento film som objavila vďaka rodičom. Hneď zo začiatku sa mi zapáčil aj najmä vďaka Tomovi Hanksovi, ktorý si v tomto filme zahral hlavnú úlohu. Musím naozaj povedať, že je to krásny film a všetci, ktorí ste ho ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť.

Zelená míľa

Opäť film s Tomom Hanksom. Zelená míľa je skvelý film. Rada by som si prečítala aj knihu, no zatiaľ som sa k nej nedostala. Film však milujem. Je skvelo natočený, s výbornými hereckými výkonmi.

Hodiny

Nádherný film o životoch troch žien. Opisuje dokonca život slávnej spisovateľky Virginie Woolfovej. Takisto má skvelé herecké obsadenie – Meryl Streep, Nicole Kidman… Odporúčam pozrieť.

Obľúbených filmov je určite viac. Mám rada aj filmy s Harrym Potterom. Ale tieto tri sú moje absolútne najobľúbenejšie. Do komentárov mi môžete pokojne napísať vaše obľúbené filmy. 🙂


Podobné články napísali aj Kája a Mark Reed. Určite by ich potešilo, keď si ich prečítate.

6 thoughts on “3 najobľúbenejšie filmy #BloggerChallenge”

  1. Tak z tady té trojice jsem viděla jen Foresta, Zelenou míli jsem chtěla číst, ale ještě jsem se k tomu nedostala.
    Nedávno se mě někdo zeptal, jaký mám oblíbený film a já nedokázala odpovědět, protože valná většina mých oblíbených filmů jsou fakt hrozně guilty pleasure 😀 Ale mám hrozně ráda marvelovky (samozřejmě ty před Endgame :D)

  2. Asi jsem jediný, kdo si nikdy nepustil Foresta Gumpa. Všude jsem o tom filmu slyšel, nebo jsem o něm četl, ale nějak jsem zatím neměl chuť si jej pustit. Hodiny bohužel neznám, ale viděl jsem Zelenou míly. Ne že by se mi tento snímek úplně líbil, ale nebyl k zahození.

  3. Forest Gump a Zelená míla sú aj moje obľúbené. Ešte by som pridala Dokonalý svet s Kevinom Costnerom a film Pošli to ďalej.

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *