5 piesní, ktoré stojí za to vypočuť #BloggerChallenge


Categories :

Hudbe som sa už v rámci tejto výzvy venovala. Ale myslím, že by bolo fajn spomenúť mojich obľúbených spevákov či kapely. A rozhodne vám ich všetky odporúčam. Je fakt, že v tomto článku nájdete asi tých istých interpretov ako v článku o piesňach z môjho playlistu, ale pridám vám sem od nich úplne iný song a už nechám na vás, či si počúvnete aj niečo ďalšie, alebo nie. 🙂

Depeche Mode, Dave Gahan a Martin L. Gore

Na Depeche Mode som vyrastala. Odmalička ich milujem a aj keď počúvam iné playlisty, tak DM sú stále kapela, ktorú budem zbožňovať až do smrti. Mám rada ich štýl a atmosféru a najmä Gahanov hlas.

Evanescence a Amy Lee

Od EV som minule zdieľala jednu pieseň a dnes vám sem dám niečo z Amyinej sólovky. Urobila jeden album venovaný filmu. A okrem iného urobila aj niekoľko coverov známych piesní.

Alessia Cara

Úprimne, od tejto speváčky poznám len túto jednu pieseň. Tak vo mne zarezonovala, že ju milujem a má krásny text a posolstvo. Odporúčam vypočuť všetkým, ktorí o sebe pochybujú a nemajú sa radi.

Zoe Wees

Opäť speváčka, od ktorej poznám jeden song a mám ho strašne rada. Páči sa mi ten text. Dalo by sa povedať, že je to doslova song pre ľudí, ktorí si prechádzajú depresiou či úzkosťou.

Aurora

Auroru som spomínala už v minulom článku o hudbe, ale nedá mi to nevložiť sem ešte jednu pieseň od nej. A je to Warrior. Tento song je úplná bomba. Nabitý pozitívnou energiou a mám pri ňom pocit, že všetko zvládnem.

Odporúčam vám si vypočuť tieto songy. Sú fakt nádherné – každý jeden. Stali sa súčasťou môjho života. 🙂


Podobné články napísali aj Kája a Mark Reed. Určite ich poteší, keď ich navštívite.

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *