Moje dva najväčšie „celebrity crush“ #BloggerChallenge


Categories :

Každý mal alebo má v živote nejaký celebrity crush, alebo v preklade celebritu, ktorú zbožňuje, či miluje. Napriek tomu, že som asexuálka, viem oceniť, keď je niekto atraktívny. A keď som bola mladšia, celebrity crush som takisto mala. Teraz už až tak nie.

Keď sme žili v Brezne (ale aj potom) si mamka zvykla púšťať hudbu napríklad pri upratovaní. Najčastejšie si púšťala Depeche Mode. No a to sa samozrejme na mne odzrkadlilo. Čím viac to počúvala, tým viac som to mala rada.

Na Davidovi Gahanovi sa mi páčil najmä jeho hlas. Spolu s tou hudbou to tvorilo úžasnú atmosféru a naozaj som to milovala. A od tých čias som ním bola fascinovaná. Neskôr sa mi aj fyzicky veľmi páčil.

Mala som aj obdobie, kedy som milovala Evanescence. Samozrejme ich mám naďalej rada. 🙂 A Amy Lee som považovala za nádhernú ženu, ktorá vyžarovala pozitívnu energiu a navyše má skvelý hlas. Mala som rada jej hru na klavíri a to, že vždy pekne spojila rock s prvkami klasickej hudby.

Takže čo sa týka spevákov, tam som si našla „crush“. Ale nikdy som žiadny nemala z hercov a herečiek. Jasné, povedala som si, že ten herec je krásny, ale nikdy som ním nebola fascinovaná.

Čiže moje najväčšie crush celebrity boli Dave Gahan a Amy Lee. A ešte vlastne aj Tarja. Tú som tiež mala veľmi rada.

A aké sú vaše celebrity crush?


Podobné články napísali aj Kája a Mark Reed, určite ich poteší, keď si ich prečítate.

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *