November bol naozaj MÔJ mesiac #BloggerChallenge


Categories :

Je to tu. Posledná téma BloggerChallenge. Som rada, že som vydržala až do samého konca. Celý november som písala články a tak trochu ma to vrátilo do starých dobrých blogerských čias, keď som tak často písala články aj bez výzvy. Viem síce, že v nasledujúcom období asi nebudem písať tak často, ale rozhodne by som chcela, aby články vznikali častejšie.

Poslednou témou tejto výzvy je vlastne také zhrnutie mesiaca. Napísať o najlepších a najhorších veciach, ktoré sa mi za uplynulý mesiac stali.

V novembri sa stalo veľa pekného. V podstate som ani nemala tak veľa záchvatov paniky ako v októbri. Jeden som mala na začiatku, ten ste mohli vidieť v jednom z mojich vlogov. A odvtedy nič (klopem na zuby).

Oslávila som moje 26 narodeniny. Dokonca štyrikrát. Raz s rodinou, potom s priateľmi, s kamarátkou a potom ešte raz s ďalšími rodinnými priateľmi. Užila som si to. Dostala som veľa kvetov, krásne darčeky a bola som za to vďačná.

Stretla som sa s kamarátkou Sonyou, taktiež som dostala darček. V jeden piatok krátko po narodeninách som prespala u kamarátky kde sme tiež oslávili narodeniny a bol to úžasný večer.

Ale stala sa jedna úžasná vec. Na začiatku výzvy som v niektorom z článkov písala, že si chcem nájsť prácu.

A ono to vyšlo! Som zamestnaná! Som za to veľmi rada a hlavne som za to vďačná. Pracujem síce len druhý týždeň a už som si zažila trošku stresový deň, ale i tak som rada a vlastne ma to baví. 🙂

Možno nezarobím veľa, ale stále je to lepšie ako žiť len z dôchodku.

K tomu som dostala ponuku predávať obrazy na HendiKupe (v menu máte obrázok, na ktorý môžete kliknúť a zobrazí sa vám môj profil). Zatiaľ si odo mňa nik žiadny nekúpil, verím však, že sa to zmení.

Ďalšia skvelá vec- stretla som sa s Nikol aj napriek tomu, že sme si mysleli, že sa už nestretneme tento rok. Bolo to tak trochu na rýchlo, ale som rada, že som ju videla, mohla jej osobne odovzdať vianočný darček a že sme sa proste stretli. Veľmi som za to vďačná.

A ešte som preorganizovala izbu. 🙂

No a zlé veci? Boli vlastne nejaké?

Ale áno. Trápila ma bolesť zubov. Zo začiatku mesiaca ma naštvala nemocnica v Malackách. A áno, mala som úzkosti. Tie mám takmer stále. Som však strašne vďačná za to, že panické záchvaty boli zriedkavé.

Keď to zhrniem, bol to skvelý mesiac. Trošku som depkárila z toho, že mám 26 rokov, ale udialo sa za tento mesiac toľko dobrého, že tak trochu rozmýšľam, či si to vôbec zaslúžim. 😀


Podobné články napísali aj Kája a Mark Reed. Určite by ich potešilo, keď ich navštívite.

4 thoughts on “November bol naozaj MÔJ mesiac #BloggerChallenge”

  1. Hrozně moc ti gratuluji k získání práce. Stačilo jen věřit. A také ti blahopřeji k dokončení této výzvy. Popravdě jediný o kom jsem pochyboval, že ji nedokončí jsem byl já sám. 😀 Jsem strašně moc rád, že jsi měla parádní měsíc, když si odmyslíme tu bolest.

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *