5 vecí, ktoré by som chcela v budúcnosti zažiť #BloggerChallenge


Categories :

Ako som už spomínala v článku „Kde sa vidím o desať rokov?“, nerada plánujem do ďalekej budúcnosti. Pretože viem, že život sa môže zmeniť zo sekundy na sekundu a plány sa rozplynú na prach.

V rámci BloggerChallenge mám však napísať zoznam piatich vecí, ktoré by som chcela zažiť v budúcnosti. Takže sa k tomu pokúsim niečo napísať.

Prvá vec – chcela by som zažiť vlastnú výstavu obrazov.

O tomto som už čo-to písala v hore spomínanom článku. A musela som to sem zaradiť znovu, pretože je to niečo, po čom túžim. Verím, že sa mi to splní. Obrazov je už pomerne dosť, ale ešte ich bude treba veľa namaľovať. 🙂

Druhá vec – chcem niekam vycestovať.

Dúfam, že sa mi toto splní a ja budem môcť zažiť niekoľko dní mimo Slovenska či Čiech. Láka ma Taliansko, Francúzsko, Španielsko, Dánsko, Holandsko a samozrejme Anglicko. Túžim si v nejakom krásnom meste z týchto krajín dať dobrú kávu v nejakej peknej kaviarni.

Tretia vec – zažiť koncert obľúbeného interpreta.

Na koncerte som ešte nikdy v živote nebola. Iste, desí ma tá kopa ľudí, ktorá na koncertoch býva, ale aj tak by som si priala ísť niekedy na koncert. Napríklad Depeche Mode alebo Billie Eilish… Alebo Imagine Dragons. Chcem zažiť tú atmosféru, spievať naplno.

Štvrtá vec – pozorovať s niekým, koho mám rada, perzeidy.

Milujem dívať sa na nočnú oblohu. Ešte nikdy som nevidela perzeidy. Raz by som ich chcela zažiť. S niekým, koho mám rada. Sedieť vonku, sledovať to krásne divadlo a rozprávať sa pri tom.

Piata vec – výlety po galériách, výstavách a v neposlednom rade po hradoch a zámkoch.

Nikdy som nebola na zámku. Vo vnútri. Vždy som ich videla len zvonku. Za celý svoj život som nič také nezažila. Rada by som to zmenila. Dúfam, že raz pandémia povolí a budem môcť takto cestovať.

Dúfam, že aspoň niektoré veci sa mi podarí splniť. Samozrejme, chcela by som zažiť aj iné veci, ktoré nechcem opisovať, pretože nejde o niečo, čo sa dá splniť. Tieto by sa splniť dali.


Články na podobnú tému napísali aj Kája a Mark Reed. Určite ich poteší, keď ich navštívite.

3 thoughts on “5 vecí, ktoré by som chcela v budúcnosti zažiť #BloggerChallenge”

  1. Sedět nebo ležet venku a pozorovat s nejdražší osobou perseidy a přitom se držet za ruce. Ach, to je tak romantické…

    Držím ti palce, aby ti to všechno vyšlo.

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *