Top 10 obľúbených piesní z playlistu #BloggerChallenge


Categories :

Dnešný článok je rozhodne na lepšiu tému, o ktorej sa mi lepšie píše. Hudba je niečo, čo k životu človeka neodmysliteľne patrí. Veľa z nás si bez nej nevie predstaviť život. A ani ja nie. A v neposlednom rade, neviem si bez nej predstaviť cestovanie.

Počúvam rôzne žánre a závisí to aj od mojej aktuálnej nálady. Mám rada rock, pop, občas nepohrdnem ani nejakej tej skladbe od Kaliho, mám rada filmovú hudbu a aj klasiku a inštrumentálne skladby.

1. 2WEI – Toxic

Toto som objavila vďaka mamke. Absolútne zbožňujem túto hudbu. Najlepšia je, keď potrebujem nejako vybiť zlosť, alebo energiu. 😀

2. Billie Eilish – Happier than ever

Táto pieseň je totálna bomba. Veľmi sa mi páči, ako Billie prejde z krásneho pokojného songu k rockovej kráľovnej. Milujem ten text, jej spev a všetko. Určite odporúčam vypočuť.

3. Lana Del Rey – Cherry

Lana je úžasná. A tento song môžem počúvať aj tisíckrát za sebou a nikdy ma neomrzí. Tá atmosféra, jej spev, proste všetko milujem.

4. Aurora – Daydreamer

Dokonalá pieseň s krásnou atmosférou. Odporúčam počúvnuť, stojí to za to. 🙂 Auroru som objavila vďaka TikToku, kde frčal trend s piesňou Runaway.

5. Evanescence – Wasted on you

Evanescence je moja srdcovka. Dlhší čas som ich nepočúvala a ani veľmi nesledovala čo sa týka novej hudby. Teraz som to napravila a túto pieseň mám veľmi rada. Amy má krásny hlas a EV bude navždy mojou obľúbenou kapelou.

6. David Gahan – Nothing else matters

Táto pieseň je krásna aj v originále, ale Dave Gahan tomu dal úplne iný rozmer a strašne sa mi páči ako to spieva a ako to celé poňal. Proste krása.

7. Imagine dragons – Birds

Imagine dragons je tiež moja srdcovka. Vždy si ich rada vypočujem. A Birds im vyšla fakt parádne.

8. VIZE feat. Laniia – Stars

Parádna pieseň, ktorá v slúchadlách znie dokonale. Počula som ju prvýkrát na Rádiu Expres a odvtedy ju milujem.

9. Patrick Watson – Je te laisserai des mots

Táto skladba je tak krásna, že sa u nej väčšinou úplne rozplyniem. Pekne sa pri nej kreslí a píše. Je jemná a jednoducho nádherná.

10. The Neighbourhood – Daddy issues

Ďalšia super pieseň. Páči sa mi ich estetika, ten text a celé to na mňa pôsobí upokojujúco. A dobre sa pri tom cestuje. 🙂

To bolo mojich top 10 piesní z playlistu. Pokojne sa v komentároch so mnou podeľte o vaše top piesne. 🙂


Podobné články napísali aj Kája a Mark Reed. Určite ich poteší, keď ich navštívite.

3 thoughts on “Top 10 obľúbených piesní z playlistu #BloggerChallenge”

  1. Poslechl jsem si všechny písničky z tohoto seznamu a nejvíce se mi zalíbila první, kterou znám v originále, šestá, sedmá a devátá.

    Devatá písnička je krásná – je pomalá, oddychová a líbí se mi. Přidávám do svého relaxačního playlistu. Děkuji.

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *